Ben İdris; Muhafazakar bir ailenin çocuğu İdris

Haberler, gündem, bu foruma haber paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Atmosfer53
Aktif Üye
Aktif Üye

Ben İdris; Muhafazakar bir ailenin çocuğu İdris

Mesaj gönderen Atmosfer53 » Cum Kas 02, 2018 2:34 pm

Ben İdris;
Muhafazakar bir ailenin çocuğu İdris, tüm mücadelesi İslam adına ,solcular dan nefret eder,baş örtüsü için canını vermeye hazırdır.tüm protestolarda en öndedir.bu yasaklar var oldukça dinini en güzel yaşayan bir mücahittir idris.bir gün tam istediği bir parti gelmiş,tüm mücadelesine cevap verecektir.askeri ,polisi,hakimi,savcıyı,tüm medyayı eline almış ama bir şeyler ters gidiyor.faiz aynen devam,yetmemiş zina serbest bırakılmış,domuz eti marketlere inmiş,en önemlisi baş örtüsü,bu kadar ayaklar altına alınmamıştı,bu örtününü ne manası vardı.sadece başı örtüyor,bir moda oyuncağı haline gelmiş.başını örten makyaj yapıyor,ya kot giyiyor yada mini etek,hele bazılar tişört giyip hepten palyaço haline geliyordu.toplum eski dindar toplumdan uzaklaşmış,değişik ve karmaşık bir hal almıştı,İdris eskiden ne güzel ve samimi mücadele ediyordu.ya şimdi .istediği bu değildi ,farklı bir din vardı.idrisin inancı bunu kabul etmiyor ama mücadele edecek bir manada yoktu.çünkü eskiden idarecilerle mücadele ediyordu şimdi millet ile karşı karşıya idi.artık kime ne diyebilirki.idrisin tüm mücadelesi bu hayal kırıklığı ile sonlandı.yep yeni bir din icat olmuş,yumuşak İslam.faiz,kumar,zina, hırsızlık,adaletsizlik, ırkçılık, dolandırıcılık,devlet malı yeme,israf,.......vb Anadolu çocuğu İdris şimdi kiminle mücadele edecek..ya siz?

“Haberler” sayfasına dön