Wmaracı - Webmaster Topluluğu

Cevapla
Kullanıcı avatarı
spderman
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 16
Kayıt: Pzr Eki 21, 2018 2:56 am
İletişim:

Wmaracı - Webmaster Topluluğu

Mesaj gönderen spderman » Pzr Eki 21, 2018 3:16 am

WM Aracı, 2010 yılında tüm webmasterlar için ücretsiz internet araçları sunan bir platform olarak, Boğa Bilişim ve İnternet Teknolojileri tarafından kurulmuştur. Yayın hayatının erken döneminde sadece internet araçları sunmak için hayata geçirilen WM Aracı, daha sonradan servis yelpazesini genişletmiş, forum ve portal gibi farklı servislerini de ücretsiz olarak webmasterların beğenisine sunmuştur.

WM Aracı, Türkiye’de internetin oluşturucuları konumunda olan tüm webmasterların eğitilmesinde rol alarak, webmasterların bilgi alışverişinde bulunmasına ve güvenli ticaret anlaşmaları gerçekleştirmesine ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır.

WM Aracı tarafından sunulan web araçları, forum, blog ve daha birçok servisi internet sitesi sahibi olan tüm webmasterlar, ücretsiz kayıt olarak hemen kullanmaya başlayabilirler. Platforma üye olmak isteyen tüm kullanıcılarımız Gizlilik Politikamızı, Mesafeli Satış Sözleşmemizi, Teslimat ve İade Politikamızı kabul etmek zorundadır.

WM Aracı ile iletişime geçmek için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Reklam vermek için ise reklam sayfasını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

site adresi: www.wmaraci.comCevapla

“Webmaster Forum Siteleri” sayfasına dön